Alüminyum Paspas ALFA

Ürün Açıklaması:

1000 Alfa serisi paspas modelleri ideal 2.aşama paspaslarıdır. Alfa serisi paspaslarımızda kullanılan Hollanda menşeyli %100 ASOTA polipropilen non-woven need ( punch sert halı ) şeritleri ayakkabı tabanındaki ince toz ve kiri söker, nemi alır. Yüksek nem ve toz tutuş gücüyle her türlü yoğun trafik girişinde kullanılabilir.

Halılı paspaslar nemi içlerinde hapsettikleri için direkt yağış altında kullanıma uygun olmayıp, iç mekanlarda veya üstü kısmen kapalı dış girişlerde kullanılabilir. Bu modeller lastik, fırça ya da sıyırıcı alüminyum profillerle kombine edilerek ekstra sıyırıcı performans elde edilebilir. Bu paspaslarımız, bazıları yalnızca firmamıza ait özel yöntemlerle logolu olarak üretilebilmekte ve sayede firmanızın kurumsal kimliği daha girişinizde çok başarılı bir şekilde yansıtlabilmektedir.


Paspas, alüminyum paspas, toz ve nem alıcı paspas, logolu paspas, giriş paspası, hijyenik paspas, lastik paspas, kıvırcık paspas, kauçuk paspas, koko paspas, coco paspas, ıslak zemin paspası, z-mat, izole halı, izole paspas, yalıtkan paspas, merdiven kaydırmaz bant, paspas çeşitleri, paspas türleri, paspas fiyatları, paspas modelleri, halı paspas, metal paspas, ucuz paspas, paspas fiyatları, çim halı, merdiven bantı, paspas örnekleri, resimli paspaslar, çocuk halıları, hijyen paspas, taraftar paspası, ısıtıcılı paspas, karo halı, elektrikli paspas, otel paspası

Teknik Özellikler

Ürün Tanımı Rulo yapılabilen veya çerçeveli uzun ömürlü giriş paspası
Kullanım Alanı İç mekanlar + Üstü kapalı dış mekanlar
Kullanım Trafiği Yoğun trafik / Normal trafik
Yükseklik 22 mm
Paspas Profilleri Eloksallı alüminyum
Profil Et Kalınlığı 1,2 mm
Üst Yüzey Çelik tabanlı non woven ithal bukle halı
Alt Yüzey Kaymayı ve sesi engelleyen pvc fitiller
Bağlantı Şekli Çelik tel
Çerçeve Türü Rulo yapılabilen hazne içi kullanım veya istenilen kenarları rampalı
Ebatlar İstenilen her boyutta üretim yapılabilir.