Alüminyum Paspas BETA + TITA

Ürün Açıklaması:

Giriş kısmında toz, kir ve çamurun daha yoğun olabildiği ortamlar için lastikli fitillere ekstra alüminyum şeritlerin eklenmesiye oluşturulan bu paspaslar, alüminyum sıyırıcı ve lastiğin birlikte kullanımı ile mükemmel bir kazıma özelliğine sahip olan bir paspas seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir sıra lastik, bir sıra alüminyum sıyırıcı şeklinde kombine edilebileceği gibi, iki sıra lastik ve bir sıra alüminyum sıyırıcı şeklinde de üretilebilir ve her iki seçenekte de mükemmel sonuç verir.

Kullanılan sıyırıcılar eloksallı içi dolu alüminyumdan üretilmiş olup, çok yüksek bir performans sunar ve çok uzun dayanım ömrüne sahiptir.

İş merkezleri, alışveriş merkezleri, süpermarketler, havaalanları, hastaneler, oteller, büyük binalar gibi yoğun trafikli alanlarda kullanılması son derece uygundur.

Kullanılan lastikler de %100 epdm lastik olup, son derece yüksek bir dayanım ömrüne sahiptir ve kaydırma yapmaz. . Bu seri paspaslar her türlü hava koşullarında ve isteenen her türlü zorlu ortamlarda kullanılabilir.

Bu paspaslarımız, firmamıza ait özel yöntemlerle logolu olarak üretilebilmekte ve sayede firmanızın kurumsal kimliği daha girişinizde çok başarılı bir şekilde yansıtlabilmektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Tanımı Rulo yapılabilen veya çerçeveli uzun ömürlü giriş paspası
Kullanım Alanı Dış Mekanlar
Kullanım Trafiği Yoğun trafik / Normal trafik
Yükseklik 22 mm
Paspas Profilleri Eloksallı alüminyum
Profil Et Kalınlığı 1,2 mm
Üst Yüzey EPDM Lastik + Ekstra alüminyum Sıyırıcı
Alt Yüzey Kaymayı ve sesi engelleyen pvc fitiller
Bağlantı Şekli Çelik tel
Çerçeve Türü Rulo yapılabilen hazne içi kullanım veya istenilen kenarları rampalı
Ebatlar İstenilen her boyutta üretim yapılabilir.