Alüminyum Paspas BETAC

Ürün Açıklaması:

2050 Beta C serisi paspasların 2000 Beta serisinden tek farkları kırmızı ve gri renk lastik şerit seçeneğine sahip olmasıdır. Bu sayede giriş mekanınıza daha uyumlu ve güzel kombinasyonlar yaratılabilir.

Bu seri paspaslarda diğer Beta serileri gibi modelleri ideal 1.aşama paspaslarıdır. Beta serisi paspaslarımızda eloksallı alüminyum profiller üzerinde kullanılan %100 EPDM lastik şeritler, ayakkabı tabanındaki kaba toz ve kiri söker, kaymayı önler. Ayakkabı tabanından sökülen kirler kendiliğinden profillerin arasında biriktiğinden kolay bir temizlik şekli sağlar. Her türlü iklim koşullarında alışveriş merkezleri, oteller, süpermarketler, hastaneler, havaalanları gibi aşırı yoğun / yoğun trafik girişlerinde kullanılabilir. Bu modeller fırça ya da sıyırıcı alüminyum profillerle kombine edilerek ekstra sıyırıcı, halılı modellerle birleştirilerek ekstra kurulayıcı performans elde edilebilir.

Lastik Renk Seçenekleri: Siyah - Kırmızı - Gri Bu seri paspsalarımız da, bazıları yalnızca firmamıza ait özel yöntemlerle logolu olarak üretilebilmekte ve sayede firmanızın kurumsal kimliği daha girişinizde çok başarılı bir şekilde yansıtlabilmektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Tanımı Rulo yapılabilen veya çerçeveli uzun ömürlü giriş paspası
Kullanım Alanı Dış Mekanlar
Kullanım Trafiği Yoğun trafik / Normal trafik
Yükseklik 22 mm
Paspas Profilleri Eloksallı alüminyum
Profil Et Kalınlığı 1,2 mm
Üst Yüzey EPDM Lastik
Alt Yüzey Kaymayı ve sesi engelleyen pvc fitiller
Bağlantı Şekli Çelik tel
Çerçeve Türü Rulo yapılabilen hazne içi kullanım veya istenilen kenarları rampalı
Ebatlar İstenilen her boyutta üretim yapılabilir.